Výroba


Sortiment mé truhlářské výroby je široký. Vše vyrábím na kvalitních strojích z kvalitních materiálů.

Rád pro Vás zhotovím skříně, postele, kuchyně, stoly, předsíně, veškerý kancelářský nábytek a zahradní nábytek. Pro kuchyňské pracovní desky používám umělý kámen. Pokud hledáte něco z toho v okrese Beroun, jste na správných stránkách.

 

Skříně, skříňky, komody

Vyberte si požadovaný materiál – lamino, či masiv, kvalitu kování. Sdělte představu o vzhledu a rozměrech a vyrobím pro Vás kvalitní nábytek, který bude sloužit léta.

Postele

Dle Vašeho požadavku z masivu či lamina vyrobím do Vaší ložnice klasickou postel, či manželskou postel. Pro Vaše děti vyrobím dětskou postel, postýlku a pokud potřebujete ušetřit prostor, není problémem ani patrová postel. Na poschoďové, či klasické posteli pro nejmenší nesmí chybět potřebná zábrana na postel. Pokud Vám chybí na Vaší stávající, vyrobím ji.

Kuchyně

Zkušenosti s výrobou kuchyní jsem nasbíral jako zaměstnanec Hanák kuchyně. Samozřejmě sleduji i konkurenci jako kuchyně Oresi, či kuchyně Sykora, takže mám představy o aktuálních trendech a potřebách zákazníků.

Kuchyňské linky na míru pro mě nejsou problém. Vaši představu v rozměrech, tvarech, materiálu, kování převedu do funkční součásti Vašeho domova, která Vám bude sloužit řadu let.

Kuchyně patří mezi nejvíce zatěžovaný nábytek Vašeho domova. Časté používání, páry a střídání teplot Vám z levné kuchyně udělají nepoužitelný ošklivý brak. Svěřte výrobu své kuchyně do rukou poctivého řemeslníka a budete spokojeni.

Fotogalerie kuchyně – realizace.

Předsíně

Do předsíně patří kvalitní nábytek a samozřejmě botník. Předsíň je vstupní branou Vašeho domova a také odkladištěm věcí. Vhodné prostorové uspořádání Vám nebude bránit v pohybu a přitom poskytne dostatek prostoru pro uschování Vašich bot, kabátů a jiných věcí.

Kvalita použitých materiálů je zde velmi důležitá – boty často obsahuji různé nečistoty a kamínky. Také vlhké oblečení na nekvalitním laminu brzy zanechají své stopy.

Stoly

Jidelní, psací stoly a PC stoly jsou nejčastěji žádané. Ovšem není problém vyrobit stůl dle Vašich požadavků přesně na míru.

Kancelářský nábytek

Nabízím vybavení Vaší kanceláře stylovým nábytkem dle návrhu. V práci trávíte většinu svého času, proto je velmi důležité prostorové uspořádání nábytku a dostatek úložných prostor. V neposlední řadě reprezentativní vzhled je také důležitý.

Pracovní desky z umělého kamene

Pokud požadujete netradiční luxusní vzhled pracovních desek, snadnou údržbu a zapuštění dřezu bez viditelných spojů zvolte pracovní desky z umělého kamene.

Zahradní nábytek

Vaše posezení pod novou pergolou by neměl zkazit viklající se stůl, či tříska z nekvalitní zahradní židle. A už vůbec by nemělo dojít k nepříjemnostem s rozlámanými plastovými židlemi. Toho budete ušetřeni, pokud si necháte zhotovit kvalitní zahradní nábytek na míru ode mne.