Design i ochrana


Byla by škoda ho zničit
Telefon od Applu právem patří mezi to nejlepší co na trhu s telefony najdete. Má stabilní systém, krásný design a spoustu funkcí. Většinu uživatelů přesvědčil k nákupu právě fakt, že jde o mimořádně povedený systém, který se nezasekává. Fungují na něm tisíce aplikací, které jsou nejen placené, ale mnoho je jich ke stažení zdarma. iPhony jsou drahé, ale jejich nákup se pro většinu lidí vyplatí, protože jim vydrží klidně i 10 let. Oproti lidem, kteří si koupí jeden telefon na několik let, stojí skupina lidí, kteří musí mít každý rok nejnovější model, aby bylo vidět že jsou pravými fanoušky a že na to mají peníze. Jednoduše prodají starší model, přidávají pár tisíc a koupí si nový.

iphone se

Co je ale u iPhonů problém, je jejich náchylnost k poškození. Jako každý telefon se při používání snadno poškrábou nejen záda ale i displej, ale pokud vám vypadne z ruky, je dost možné že oprava bude stát stejně nebo dokonce někdy i víc než nový telefon. Proto je nejel ho chránit nejen tvrzeným sklem, ale také kvalitním krytem.

U nás najdete kryty na všechny iPhony, nejen kryt na iPhone se, který je nejlevnějším telefonu z dílny Applu. I když je levnější, i tak se vyplatí o něj starat kvalitním krytem, který ochrání záda telefonu i při pádu na zem.

kryty na telefon

Lidem často padají telefony z ruky a to i na chodník, a v důsledku pádu z výšky na tvrdou zem dochází k praskání displeje i zad telefonu. Před tím váš mobil ochrání právě kvalitní kryt. Není ale kryt jako kryt, a ty nejlevnější jsou spíše jen na ozdobu. Vybírejte proto kryty, které jsou pevné a jen tak se nezlomí. Kupujte kryty které mají dobrá hodnocení od ostatních a nebo které jsou proslulé tím že něco vydrží. Raději si připlaťte za kvalitu, u telefonu se to opravdu vyplatí a budete mít jistotu, že mobil přežije i pád z kapsy nebo ruky.