Moderní svatební kytice


Lidé se dají hodně ovlivnit trendy. Ty pronikají do všech oblastí života. Zároveň chtějí mít na výběr, a tak je potřeba zákazníkům nabízet více variant, ze kterých si budou moct vybrat. Je to důležité i u floristiky. Každý má rád jiné květiny, a zejména co se týče svatby, je opravdu nutné mít velký výběr, protože když ho zákazníkům neposkytnete, půjdou jednoduše jinam – kde jim ten výběr poskytnou. Proto je nutné abyste jako floristé tyto trendy sledovali a přizpůsobili jim své skladové zásoby a hlavně svou tvorbu. Je důležité umět s trendy pracovat.

svatební kytice

Svatba je jedním z největších okamžiků života, a proto se stále více nevěst rozhoduje, že si nechají připravit květinu, která nebude vytvořená z živých květů, ale z Květin, které si mohou schovat na památku. Svatební kytice pro nevěstu znamená mnoho, a proto by měla odpovídat jejím požadavkům. Ve spoustě svatebních kytic posledních let najdete eukalyptus, který je opravdu trendy. Z toho důvodu je nevěsty žádají nejen do svých kytic, ale i do výzdoby. Pro přípravu takové svatební kytice se hodí eukalyptus stabilizovaný, který vypadá jako živý, vydrží vám několik let. Používá se do kytic i do květinové výzdoby. Vypadá skvěle i na dortu, takže i z tohoto důvodu byste ho měli mít ve své nabídce.

stabilizovaná květina

Záleží na stylu svatby
Populární jsou boho svatby, které se vyznačují lučními květinami, světlými barvami, lehkými šaty i výzdobou. Velice populární jsou sušené a stabilizované květiny právě u tohoto typu svateb, takže není žádným překvapením, že i kapradina stabilizovaná má své místo právě v tomto druhu svatebních kytic.
Dopřejte nejen nevěstám velký výběr a překvapte je tím, že u vás najdou vždy nejnovější trendy v oblasti květin. Díky tomu budou mít nejen krásnou kytici, která jim vydrží roky, ale i vzpomínky na svatbu, která byla dokonalá i díky vám.