Nové a lepší


Líbilo by se vám nové auto? Nemáte na něj dostatek peněz? Jde to vyřešit i jinými způsoby. Mnoho lidí si oblíbilo možnost, která byla ještě donedávna otevřená jen podnikatelům a firmám. Leasing na auto je skvělé řešení pro všechny, kteří si nechtějí kupovat auto do osobního vlastnictví, ale kteří si ho chtějí pronajmout. Tak totiž leasing funguje. Po určenou dobu platíte sjednanou částku za auto z nabídky leasingové společnosti, a po uplynutí lhůty ho vrátíte. A když budete spokojeni, můžete si vybrat další auto. Takto to dělá stále více lidí, protože nevidí smysl v tom kupovat si auto na sebe. Stačí jim, když ho mají k dispozici celé dva nebo více let bez omezení.

Ve splátkách za leasing je zahrnuto i veškeré pojištění a záruční servis, takže neplatíte navíc nic – jen pohonné hmoty.

škoda fabia

Stále je ale dost lidí, kteří by uvítali, kdyby si mohli koupit auto do osobního vlastnictví, aby případně měli auto na delší dobu. Většinou ho chtějí lidé, kterým stačí levnější auto třeba na 10 let. V takovém případě hledají možnosti jak si koupit auto na splátky online, protože online je to jednodušší a rychlejší. Za pár minut můžete mít auto koupené a za pár hodin vám dokonce může stát před domem.

staré auto

Možná řešíte, že jste po insolvenci a nebo v exekuci. Jsou i společnosti, které poskytují auta na splátky i lidem v této situaci. Vyřízení splátek je jednoduché, ale vždycky si musíte nastavit splátky tak, abyste je dokázali splácet bez větších potíží. Vyberte si spíše levnější auto. Nemusíte mít nejnovější a nejdražší auto, i auto pár let staré je bezpečnější než to, které máte doma, a které je zralé na sešrotování. Vyberte si něco novějšího, co má menší nájezd a hlavně modernější bezpečnostní prvky, které mají rozhodující vliv na přežití posádky vozidla v případě vážnější autonehody. Bezpečnost na prvním místě!