Nejlepší obdélníkové bazény


Obdélníkové bazény od firmy Gluc PBS s.r.o. jsou první jakosti. Firma je vyrábí z kvalitního polypropylénu a určitě si jejich bazény po několik desítek let udrží stálou barvu. Plasty, z kterých firma vyrábí bazény, jsou ekologické a tím pádem šetrné a nezávadné k přírodě a okolí. Také jsou zdravotně nezávadné. Firma jde tedy s dobou a novými trendy! Co se týká barev, firma nabízí: zářivě bílou, krásnou modrou a příjemnou béžovou. Bazén můžete mít jednobarevný anebo i v různých kombinacích těchto barev. Volíte si barvu dna i pláště bazénu, je to jen na vás. Protože voda v bazénu je krásně modrá, tak i s tímto počítejte. Voda nebude průhledná jako například kohoutku.

obdelníkový bazén

K bazénu je možné objednání schodů, pokud se zrovna nejedná o bazénový set. Schody mohou být rohové rovné, rohové oblé anebo po celé šíři bazénu. Nášlapy na schodech si rovněž můžete vybrat z již zmiňovaných barev. Doporučuje se, abyste si vybrali nášlapy jiné barvy, lépe jsou pak vidět a kor ve dni zalité nádherným letním sluncem. Krásné je mít například bílý bazén s béžovými nášlapy a nádhernou modrou vodou. Přepych a jakési klenot, který dokonale vaši překrásnou zahradu.

obdélníkový bazén se zatřešením

Představte si kolem bazénu smaragdový trávník, nějaké květiny a například slunečníky a pohodlná lehátka. Bazén můžete mít i nasvětlený LED světýlky. Dokonalost sama? Ideální místo k trávení krásných letních dní. Firma Gluc PBS s.r.o. nabízí bazény ve dvou možnostech hloubky. Můžete si tedy vybrat hloubku 1,2 metry a 1,5 metrů. Na osvěžení, vodní dovádění a proplavání se to stačí bohatě. Šířka obdélníkového bazénu má 2 -3 metry a délka 4-8 metrů. Variací rozměrů obdélníkového bazénu je více. Na stránkách firmy Gluc PBS s.r.o. naleznete více podrobností. K bazénu je možné i přiobjednat jeho zastřešení, které v době nepoužívání ochraňuje vodu v bazénu před drobnějšími nečistotami z okolí.