Jak se seznámit na party s přáteli s životní partnerkou


Někteří lidé se velmi obtížně seznamují s partnery opačného pohlaví. Buď si příliš nevěří, nepřipadají si dostatečně zajímaví, anebo zas nevěří svému protějšku. Potřebují se v první řadě pořádně poznat, a to i v situacích mimo kavárny a restaurace, kde se lidé nechovají příliš bezprostředně a spontánně. Proto bývají různé seznamky a seznamovací akce tohoto typu příliš strohé a neodpovídají běžnému životu.

stan na oslavě

Usnadnit to těmto lidem můžete tehdy, jestliže znáte vhodný „objekt“ opačného pohlaví k seznámení, a domluvíte nikoli klasickou kavárenskou seznamku, ale akci, které se zúčastní i vaši přátelé. Můžete ji pojmout v duchu zahradní party, kde se lidé mohou bavit ve sportovním oblečení, a kde nebude problém chovat se zcela otevřeně a bezprostředně.

barevné balónky

Využijete party stan pronájem, vztyčíte stanovou konstrukci na trávníku a kromě vhodného občerstvení umožníte každému, aby se tu bavil podle svého. Pro tyto příležitosti se výborně hodí karetní a deskové hry a některé sportovní potřeby, například míče, pingpongové stoly, badmintonové rakety či házecí disky.

Když si lidé hrají jako malé děti, zapomínají na bonton a vydávají ze sebe energii, kterou skutečně vyzařují v průběhu každodenního života i v ústraní, proto se takto poměrně dobře rozpozná charakter člověka za poměrně krátkou dobu. Nejvíce se ovšem lidé poznají teprve v krizových situacích, kdy by měl jeden druhému pomáhat, ale toto lze naplánovat až do druhé fáze rozpoznávání partnera pro vztah, kdy spolu musíte řešit nějaké obtížné úkoly.

Jestliže bude akce s party stanem úspěšná a ti dva se k sobě budou chtít více přiblížit a seznámit důkladněji, mohli byste se inspirovat filmem „Svatební cesta do Jiljí“, kde se s humornou nadsázkou řeší vztahová problematika rozpoznávání osobnosti dosti svérázným, ale nepochybně účinným způsobem.