Co pomáhá na dobré spaní?


Pokud máte problémy se spánkem jako já, určitě jste si už pokládali otázku, proč to tak je. I já jsem si tuto otázku dlouho pokládala. Nakonec jsem přišla na to, že je to z toho, že jsem vyčerpaná a unavená, a ačkoliv bych někdy chtěla hodně spát, kdy se mi zachce, tak to vždycky nejde, protože mám malé dítě, které mě potřebuje a je na mě závislé. Druhý důvod, proč aktuálně špatně spím je ten, že si procházím těžkým obdobím a stresem. Shlédli jste se v téhle situaci taky a přijde vám, že máte stejné problémy jako já?

s

Pojďme si říct, jaké řešení jsem já osobně na svůj spánek našla a co mi pomohlo. Hodně dlouho jsem pátrala po tom, jestli není něco, co by mi pomohlo. Co by mě uklidnilo a když už si teda mohu někdy chvíli pospat, naladilo na spánek. Fakt dlouho jsem na nic nepřicházela a byla jsem z toho docela smutná, protože jsem měla velké očekávání. Jednou jsem ale narazila na čaj na spaní https://darka-shop.cz/katalog/kvalitni-cerstve-sypane-caje/bylinne-caje/caj-na-spanek. Zprvu jsem nevěřila, že by obyčejný čaj na spaní mohl fungovat. Zkusila jsem čaje od hodně e-shopů, ale moc mi nepomáhaly, a právě z tohoto důvodu jsem k nim byla hodně skeptická. Ale až čaj na spaní mi pomohl.

s

Srovnal mi spánek a dokázal mě uklidnit. Takže nejen že po pár dnech užívání čaje na spaní se můj spánek rapidně zlepšil, ale ještě jsem se cítila lépe a méně ve stresu. A to jsem přesně potřebovala. Doteď jsem přímo nadšená, že “obyčejné” a zároveň kouzelné čaje na spaní fungují a že svůj problém nemusím řešit pomocí chemie a různých tablet a léků. Stačí si dát před spaním čaj a uklidním se. Potom se mi už chce vždycky po pár minutách spát, tak si jdu lehnout a přítel si vezme dceru a hlídá ji. Je moc hodný, že mi takhle pomáhá. Kdo ví, jestli bych to všechno bez jeho pomoci zvládla. Jsem mu fakt vděčná za to, že je takový, jaký je a moc si ho vážím, a to se nikdy nezmění.