Staňte se profíkem


Při hledání práce se každý musí podívat i na to, jakou zaměstnavatel nabízí mzdu. Je potřeba mít dostatečně velké přímý na to, aby člověk zvládl v pohodě poplatit životní náklady, a ještě mu dostatek zbyl. U spousty zaměstnavatelů je ale k vidění opačný trend. Nenabízí často ani minimální mzdu. Každý by chtěl práci s velmi dobrou mzdou, která mu bez problémů stačí na normální život. Kde na takovou narazit? Abyste mohli mít dobře placené místo, je potřeba zaměstnavateli i něco nabídnout.

programování počítač

Jsou lidé, kteří si najdou práci takřka okamžitě po obdržení výpovědi, a to i ve vyšším věku. Jak je to možné? Jednoduše jde o lidi, kteří mají specifické vzdělání, spoustu pracovních zkušeností, nebo o kombinaci obojího. Na nového zaměstnavatele musíte mít jak zapůsobit, aby o vás stál. Na Úřadě práce vám práci nikdo nenajde, a proto je potřeba jít štěstí naproti. Rozhodně se nenechte odradit vyšším věkem. Pokud u vás není taková práce jakou jste dělali, udělejte něco jinak než ostatní. Absolvuje třeba kurz programování v Brně a naučte se programovat jako profesionál. Po absolvování našeho kurzu budete umět něco navíc, a budete tak pro zaměstnavatele atraktivnější.

java program

Proč si vybrat nás?
Nezajímáme se jen o žáky, kteří aktuálně kurz studují, ale i o naše absolventy. Pomáháme jim po skončení kurzu najít uplatnění na trhu práce. Dokážeme pomoct najít práci i vám, a to i když nemáte pracovní zkušenosti na podobné pozici, a jste nováček v oboru. Zaměstnavatelé najímají na pozice programátorů i juniory, takže se nemáte čeho bát. Každý nějak začínal, a my vám v začátcích pomůžeme.

Zapište se do prezenčního nebo do online kurzu za skvělou cenu. Naučit programovat se můžete prakticky hned, a to i s nulovými zkušenostmi. S námi se naučíte všechno, co potřebujete, abyste na trhu IT uspěli bez problémů.