Přemýšlíte nad fotovoltaickou elektrárnou?


JOYCE je firmou, která se právě fotovoltaickými energiemi zabývá již od roku 2008. Má za sebou mnoholeté zkušenosti a řada jejich spokojených klientů neustále roste. Na výběr máte fotovoltaickou elektrárnu 10kwp anebo ALL-IN-ONE BOX HES. Co je pro vás lepší? Určitě vám vše vysvětlí firma JOYCE. Obě variant mají solární panely, kabely a také baterie. Je to jednoduché. Ušetříte za elektřinu už u tak drahých dodavatelů. Od těch, kteří energie budou neustále navyšovat a navyšovat. Díky Fotovoltaice se stanete ne tak závislými na jejich službách a slunce bude váš přítel. Solární panely přemění sluneční paprsky na energie, část spotřebujete a část se vám uloží právě do bateriových akumulátorů a baterií. Vše bude nastavené vyloženě nejvýhodněji právě pro váš!

světlo

Dotace? Ano, dotace jsou a to 220 000 korun. To zní dobře. Ano, sice budete muset nějaké peníze zainvestovat, ale určitě se vám vše brzy vrátí. Náklady na energie ušetříte 75 % a to už je celkem znát. Navíc ještě další věc. Pokud si pořídíte variantu ALL-IN-ONE BOX HES, budete moct i přebytek energie prodávat. Takže i na tom určitě vyděláte a získáte další peníze. Jak na to? Obraťte se na JOYCE. Firma s vámi vše projedná, obhlédne, vybere nejlepší řešení pro vás a vše potřebné zařídí.

energy

I ohledně dotací. Krom vstřícného jednání a vysvětlení, nezávazné kalkulace a flexibility vám JOYCE dává ještě větší záruky, než jsou ty povinné ze zákona a to 2 roky. Navíc JOYCE dává: Záruku 25 let na fotovoltaické panely, 12 let na sebemenší výrobní vady, 10 let dává záruku na střídače, 2 roky záruka za práci. Firma nabízí veškerý záruční i pozáruční servis. Plus i kalkulačku, která je zcela nezávazná! JOYCE je nejlepší firma sídlící v Brně, která nabízí to nejlepší na trhu a nejlepší péči všem svým klientům. I těm potencionálním. Sama jsem klientkou firmy, jsem naprosto spokojená.