Váš jedinečný styl


Možná si lámete hlavu s tím, jak oživit váš šatník a jak podtrhnout svůj styl, aby se za vámi otáčeli muži a vy byste u toho nemusela vypadat nějak lacině. V současné době se na internetu a sociálních sítích roztrhl pytel s vizážisty, kteří zdarma udělají svoje rady, učí vás, jak kombinovat vzory a tak dále. Jestliže ale zabrousíte v paměti a vzpomenete si na filmy nebo seriály, kde styl hraje také jednu z hlavní rolí vedle hereček, určitě si také vzpomenete, že často za to mohlo správné a kvalitní obutí, zejména, když se jedná o herečky nižšího vzrůstu. Vzpomeňme například seriál Sex ve městě. Viděla jste v něm snad někdy jednu z dam v teniskách?

kozackyy

Je na čase se naučit nosit obutí na podpatku, aby vynikla vaše silueta a vaše nohy dostaly tu správnou délku. K tomu sukně, midi sukně a kabáty a váš zimní outfit je na světě. Kozačky nad kolena ale můžete obléci například i během jarního nebo podzimního období, k tomu si vezmete kratší sukni a máte krásný outfit na páteční nebo sobotní rande. Budete mít zaručeně úspěch. Krásně vám to podtrhne nohy a jejich tvar.

kozacky

Značná výhoda dnešní doby také tkví v tom, že můžete pohodlně nakupovat na internetu, aniž byste musela vážit cestu do obchodu, což by vás jenom zdržovalo. Vyberte si krásné nové lodičky nebo právě vyšší boty na podpatku na internetovém obchodě Botish, protože právě boty jsou jejich „fetish“. Tady si vyberete jenom sexy kousky, které se stanou půvabným doplňkem vašeho outfitu, ať už budete mít namířeno na rande, na večeři, sraz s přáteli nebo půjdete prostě do práce. Prodávají značku Pleaser a jsou jejím dodavatelem nejenom v Česku, ale také na Slovensku a v Polsku. Jedná se o značku, která pojímá podtrhnutí ženskosti za svůj hlavní cíl a evidentně se jí to daří, jak se můžete podívat. Buďte sexy, elegantní a půvabná.