Stěhování bez námahy


Snad každý, kdo se již někdy v minulosti stěhoval ví, co takové stěhování obnáší. Chaos, zmatky a prakticky všude leží všechno. Přesto se tomu někdy nevyhneme. A právě pro takové momenty jsme tu my. Naše společnost stěhování Praha je připravena Vás přestěhovat, tudíž bude pro vás stěhování příjemným krokem k novému bydlení. Jsme společnost s letitými zkušenostmi, a proto pro nás není problém přestěhovat byty od těch nejmenších rozměrů, až po velké rodinné domy. Na vše si dovezeme vlastní vybavení, nemusíte si proto dělat absolutně s ničím starost. Díky našim skvělým pracovníkům nemusíte mít strach, že by se při převozu cokoliv zničilo, vše důkladně zabalíme včetně drobných věcí jako jsou skleničky, či jiné drobné předměty.

Krabice stěhování

Zajímá Vás, do jakých vzdáleností jezdíme a odkud si nás vlastně můžete zavolat? Odpovědět je stručná-odkudkoliv kamkoliv po celé ČR! Vážíme si našich zákazníků, a proto jsme tu pro ně, a klidně i opakovaně. Vše bude záležet na domluvě s Vámi. Jsme ochotni stěhovat i o víkendu, protože víme, jak je v dnešní složité uvolnit se během týdne. Proto jsme se rozhodli že tu pro Vás budeme podle Vašich potřeb. Odpadnou Vám tak zároveň starosti s tím, jak vysvětlit v práci, že potřebujete volno, nebudete muset pospíchat ze školky abyste mohli stěhovat. Na našem webu na nás naleznete kontakt.

Prázdný byt

Můžete nám napsat email, či rovnou zavolat a společně nezávazně prokonzultovat vaše stěhování. A jak to bude cenově? Cena se odvíjí od vzdálenosti, tudíž počtu ujetých kilometrů, dále podle počtu zaměstnanců, kterých bude potřeba (čím větší prostor na vyklizení a čím těžší břemena, tím je potřeba větší počet zaměstnanců). Dále se cena bude odvíjet od množství těžkých břemen a dle velikosti prostoru, který bude potřeba vystěhovat. Odhadovaná cena bude sdělena předem, proto se nemusíte obávat, že byste byli zaskočeni částkou, se kterou jste nepočítali. Ručíme Vám za preciznost a spolehlivost. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.