Místo pro vaše sídlo


Předpokládám, že už asi podnikáte anebo třeba o tom také uvažujete, že byste mohli podnikat. Já znám opravdu hodně lidí, kteří stále dokola opakují, že by chtěli podnikat, ale prý se toho moc bojí. Vždycky se na ně tak dívám. A v duchu se ptám sama sebe, proč se vlastně lidé bojí podnikání? Proč tedy na podnikání vůbec myslí, když do toho vůbec ani nechtějí jít? Když se jich potom takhle narovinu zeptám, proč tedy o tom stále mluví, že by chtěli podnikat, ale bojí se, tak proč do toho nejdou anebo ať o tom tedy vůbec nemluví. Je logické, že když se něčeho bojím a do toho nepůjdu, třeba do nějakého podnikání, tak přeci o tom nebudu stále mluvit.

Dbám také na lepší místo a kvalitu.

Nebo lidé se třeba spoléhají na to, že jim třeba někdo pomůže anebo že se stane nějaký zázrak a jejich podnikání se samo od sebe rozjede a že také bude samozřejmě výdělečné a že člověk nikdy nezkrachuje a neprodělá žádné peníze. Proto si ale myslím, že také v první řadě musí člověk dbát na to, aby měl své sídlo firmy na takovém lepším místě a lukrativním místě, aby už také bylo o čem mluvit. Je logické, že mnoho lidí, třeba až devadesát procent lidí dát také na první dojem a je logické, že když vaše sídlo firem nebude na nějakém škaredém místě, kde je opravdu jako špína a málo obchodů a je tam rachot, tak si myslím, že asi do této vaší firmy někdo nepůjde.

Hledejte lukrativní místo.

Proto jsem ráda, že v Ostravě existují taková sídla firmy, která jsou opravdu na perfektních místech, kam také lidé rádi chodí. Také bych doporučovala, že kdybyste například měli sídlo firmy v Ostravě, abyste tam třeba měli také nějaké kantýny anebo tak podobně, nebo třeba automat na kávu. Protože tohle také vždycky lidi potěší anebo třeba také toaleta. A podle mého názoru sídlo firmy v Ostravě je vždycky kvalitní a je na perfektním místě. Záleží pouze na vás, kolik do toho chcete investovat peněz.