Když vás sex nebaví


Intimním životem začínají žít mladí dospívají lidé, kteří objevují krásy milostného vztahu. Část lidí udává, že první sex prožili ještě na základní škole, část lidí si počkala až na střední. U většiny lidí jde o první sexuální zkušenosti i se vztahy, protože jen málokdo si v tomto věku užívá nevázaný sex už od prvních zkušeností. Ani v takto nízkém věku ale není běžné, že se všechno podaří jak by člověk chtěl. Sex se nemusí vydařit nejen kvůli slabému výkonu jednoho z páru, ale hlavně kvůli zdravotnímu stavu.

kondom na ruce

První sex je provázený nejistotou obou aktérů, což se odrazí na celkovém zážitku. Mladí muži na sebe kladou příliš vysoké nároky, protože často sledují filmy pro dospělé, kde muži souloží jako o život, a oni si myslí že stejný výkon podají bez mrknutí oka. Málokdo ale i v pozdějším věku tuší, jak to doopravdy funguje. Muži berou doplňky stravy na podporu erekce, protože by často nevydrželi natočit scénu delší než pár minut. Proto je dobré neřešit tyto filmy a vést se vlastní intuicí.

Hlavním problémem bývá erekce. Ta může způsobit že k aktu vůbec nedojde. Stres, obavy z výkonu i hormonální nerovnováha mohou být důvody, proč muž erekce nedosáhne a nebo je slabá a krátká. To samozřejmě požitku ze sexu nepřidá. Je dobré počítat s tím že vaše intimní zážitky nebudou jako z divokých filmů a že může dojít k selhání. Odpadne vám tak stres a strach.

muž a žena

Jestli máte problém s erekcí, může být na vině špatná životospráva. V takovém případě stojí za vážení ji změnit alespoň zčásti. Vliv na sex má i stres nebo nedostatek spánku. Problém může být i ten, že u vás začíná nějaká nemoc. Erektilní dysfunkce trápí mnoho mužů ve středním věku. Vždycky je dobré navštívit lékaře, který by nemoc vyloučil. Pokud jste zdravý a jen vás občas potrápí erekce, zkuste třeba užívat doplňky stravy. Ideální je kamagra oral jelly 100mg, která obsahuje přírodní účinné látky.