Jak efektivně využít bublinkovou obálku


Bublinková obálka 13C 150 x 215 mm se stala jedním ze symbolů moderních logistických služeb. Využívá se v mnoha standardních i nestandardních situacích mezi profesionály i amatéry, na pracovištích, v domácnostech a na dalších místech, kde je zapotřebí bezpečně přechovávat, skladovat a odesílat různé předměty.

Velikost obálek – rozměry obálky 15 krát 21 centimetrů ji předurčují k ukládání menších předmětů. Je jasné, že velký diplom o rozměrech A3 se do ní nevejde, a překládat jej by znamenalo jeho nevratné poškození. K čemu jsou však tyto obálky ideální, jsou drobnosti, jako jsou šperky, sponky, kancelářské potřeby, drobné dárky a drobné textilie, například punčochové kalhoty, ponožky a spodní prádlo.

perlový náhrdelník

Bublinky – chcete-li mít jistotu, že váš prsten, řetízek, sponka do vlasů, hračky, CD nosič nebo mobilní telefon nepřijdou k úhoně při ukládání do psacího stolu, anebo pro odesílání v balíčku zabaleném do kartonové krabice, pro tyto účely je bublinková obálka ideální. Bublinky jsou dostatečně pevným izolantem a postarají se o to, aby předmět nepřišel k úhoně.

výroba šperků

Kancelář a domácnost – obálek s bublinkami si lidé cení ve své profesi, zejména v kancelářích, ale i v domácnostech. Vyplatí se jich mít pár po ruce v různých rozměrech ve vašem psacím stole, abyste mohli zavčasu využít jejich skrytý potenciál.

Stěhování – obálka se vám může hodit i při stěhování. Uložíte do ní křehké předměty, zejména různé cennosti, co se nesmí přehýbat a i jinak deformovat. Obálku vložíte do papírové krabice s dalšími věcmi a na závěr ji řádně zajistíte proti pohybu, například kartonovou vlnou nebo nafukovacími balónky.

Obálky na cestách – tyto typy obálek oceníte pro ukládání drobností při pobytu na dovolené. Poslouží pro drobnosti, co si vozíte s sebou do cílové destinace, a stejně tak poslouží pro pravý opak – pro odvoz suvenýrů, například mořského písku, lastur, kamenů atd.