O mně

Omlouváme se, ale v současné době nepřijímáme žádné nové zakázky.

Truhlařině se věnuji srdcem celý svůj profesní život. Vůně dřeva, třísky v rukou, piliny ve vlasech, každodenní proměna surového materiálu v hotový kus nábytku, to je můj svět. Svět, ve kterém se den co den snažím dát jasný a hmatatelný tvar vašim představám. Spokojenost a radost v očích zákazníka dělá tu největší radost i mně.

Práce jako koníček

Sám sobě šéfem jsem od roku 2010, kdy jsem si splnil sen a otevřel si truhlářskou dílnu v Berouně. Zkušenosti v oboru jsem ale začal sbírat dávno předtím – např. jako zaměstnanec světoznámých kuchyní Hanák. Jsem člověk zvyklý na sobě neustále pracovat, zkoušet nové materiály a optimalizovat výrobu. Snažím se propojit tradiční truhlářské řemeslo s moderními trendy výroby a zpracování. Aktuálně se nejraději zaměřuji na práci s masivem a ekologickou výrobu s použitím přírodních vosků a olejů. Věřím, že Bůh je v detailu, proto při práci dbám v první řadě na preciznost. A na pečlivý výběr kvalitních materiálů.

Co pro vás vyrobím

Kuchyň, ve které je radost vařit, vestavěnou skříň, pergolu na zahradu, palandu pro děti, ale třeba i repase starých kousků z půdy po babičce. Zkrátka cokoliv budete potřebovat. Ozvěte se mi, ať už s jasnou, nebo jen matnou představou. Rád přidám své zkušenosti. Samozřejmostí je spolupráce s architekty mých klientů, případně mohu odbornou spolupráci s architektem na přání zprostředkovat.

Splňte si sen o dřevěném nábytku přesně podle vašich představ!

KONTAKT

  • Martin Pina
  • E-mail: m.pina@seznam.cz
  • Adresa: Na Máchovně 1270
  • 266 01 Beroun